+90(542)390 50 70

Sosyal Medyada Biz}

TAVUK ÇADIRLARI

TAVUK ÇADIRLARI

SALMA TAVUKÇULUK GEZEN TAVUK ÇADIRI PREFABRİK KÜMES KURULUMU

Salma gezen tavukçulukta, tavuk çadırı ne anlama gelir ? Prefabrik kümes kurulumu ve gezen tavuk çadırı nın önem ve ehemmiyeti hakkında BALKÜMESÇADIR olarak sözümüze ; çeyrek asırdır içinde bulunduğumuz sektörümüzden edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimiz doğrultusunda kaleme aldığımız bu yazımızı, tüm üretici ve müşterilerimizin gerçekten anlayarak okumalarının, menfaatleri icabı olacağını, sözlerimizin başında belirtmeden geçemeyeceğiz.

Öncelikle neden ve niçin BALKÜMES ÇADIR PREFABRİK KÜMES KURULUMU & GEZEN TAVUK ÇADIR ında tercih edilmelidir ? Bilindiği üzere BALIKESİRYARKA başta olmak üzere birçok önde gelen firmanın da ta 1999 lardan bugüne kurucusu veyahut hem kurucusu hem de hali hazırda işletmecisi de olan ve dahi asla göz ardı edilemeyecek olan da %98 lik müşteri memnuniyetine sahip & bu önde gelen firmalarla da ismi özdeşleşmiş olup, BALKÜMES ÇADIR olarak bizim de kurucumuz ve işletme sahibimiz olan BEYTULLAH DUMAN ‘ın ve dahi firmamızın ana amaç ve gayesi YARKATAVUK üretimi ve YARKATAVUK SATIŞI ’dır. Bu vesileyle de takdir edersiniz ki bizler öncelikle yapıdan yani PREFABRİK KÜMES KURULUMU olsun veyahut ÇADIR KÜMES KURULUMU olsun, bütün bunlardan önce bu yapıların içine koyacağımız ister YARKATAVUK olsun veyahut ister ise ÇADIR KURULUMLARIMIZ & PREFABRİK KURULUMLARIMIZ başka bir amaç veya gaye ile yapılmış olsun, bizler öncelikle içine girecek olan canlıların & metaların sağlığını düşünürüz. Bu yüzdendir ki bizler asla kurmuş olduğumuz ne PREFABRİK yapılarda nede ÇADIR KURULUMLARI ’nda asla kar amacı gütmeyiz. Çünkü bizim ana gayemiz başta da belirttiğimiz gibi içine girecek olan canlılar veyahut metaların sağlığını düşünmektir. Bütün bunların ve daha fazlasını %98lik müşteri memnuniyetimizin yanı sıra istedik ki; bir de ÇADIR veyahut PREFABRİK KURULUMU için patentimiz olsun. Bizler de BALKÜMESÇADIR olarak TC. TÜRK PATENT ve KURUMU na BALKÜMES ‘in tarafımıza tescillenmesi yönünde başvuruda bulunduk ve çok şükür 2017 / 54738 marka tescil numarası ile firmamızı tarafımıza tescillettik. Ancak ne acıdır ki, sektörümüzde kanayan bir yara olarak gördüğümüz ve her nedendir bilinmez ama bir türlü bu soruna genel ve yerel yöneticilerimiz tarafından maalesef hiçbir şekilde çare bulunamadığının da altını çizip sitemlerimizi dile getirmeden geçemeyeceğiz.

           Arkadaşlar her ne kadar bardağın dolu tarafından bakmaya çalışsak da olmuyor olmuyor olmuyor!!!… Nasıl ki ülkemiz genel anlamda tarım ve hayvancılık ülkesi iken ve yine tarım ve hayvancılık da kendisine yeter iken, yanlış tarım politikaları yüzünden dışa bağımlı hale getirilmiş, samanı dahi yurt dışından almamız yetmezmiş gibi bizlerin domuz etine mahkum edilmesi gibi yani kısaca üretim yapan, ülkeye KDV kazandırıp iş imkanı sunduğu gibi, doğal kaynaklarımızı da yerinde kullanarak sağlıklı gıdalar üreten ve halkımızı dışa bağımlılık dan korunmasına yardımcı olan, her sektörde olduğu gibi üzülerek belirtelim ki bizim sektörümüzde de kendine iş sahası ararken, aynı zamanda da ülke menfaatlerini düşünen herkesin tekerinin önüne bir şekilde maalesef taş koyuluyor. Şimdi diyeceksiniz ki yahu kardeşim bütün bunlar nasıl olur? veyahut biz neden görmüyoruz ? Anlatalım kardaş anlatalım! Hele dilimiz döndüğünce, zamanımız el verdiğince, hele bir anlatalım!. Şu bilinsin ki bütün bunları burada alenen teşhir etmek istemezdik, ancak ister mağduriyetimizden sayın, isterse çaresizliğimizden sayın, bizim genel ve yerel idareci ve yöneticilerimizden bir ricamız var. Hele şu sorumuzu yani şu sorunumuzu bir cevaplayıp gideriverin kardaş. Çünkü bizler müşterilerimizin karşısında, gerçekten bu konuyu cevaplamak için iki büklüm oluyoruz ve yine de maalesef bu soru ve sorunlara bir cevap , bir çözüm bulamıyoruz. Hele siz deyiverin de, bizde bilelim. Sizler büyüksünüz, sizler devletsiniz, sizler deyivermezseniz biz bilemeyiz kardaş . Şimdi müşteri karşıma çıktı dedi ki; Ben TAVUK ÇADIRI yapabilir miyim? Dedim ki; hayır!. Peki neden? diye sordu. Dedim ki; kardaş çadıra devletimiz izin vermiyor. Dedi ki; peki abi ben PREFABRİK KÜMES yapabilir miyim? Dedim ki; eh belki yapabilirsin. Dedi o nasıl olacak? Dedim ki; çoook paran varsa olacak. Dedi nasıl yani ? Öncelikle PREFABRİK KÜMES’ in maliyetinin yüksek olduğunu ve bununla birlikte de üzülerek belirteyim ki; belediyelerimizin PREFABRİK KÜMES yapılaşmasına izin vermediğini, verse de “ Hasırın deliğinden mısırı gösterdiğini” söylediğimde kendisi bana; E abi peki nasıl yapıcaz diyerek bir soru yöneltti? Ve ben bu soruyu yanıtlayıveremedim gayrı. Hele hele siz devletsiniz, siz büyüksünüz, hele bir deyiverin ağalar, ben bu müşterime ne diyeyim? der , BALKÜMESÇADIR ailesi olarak tüm üretici ve müşterilerimize selam ve saygılarımızı sunar , hayırlı bol bereketli kazançlar dileriz!!!…

Kümes Kurulumu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

FİRMAMIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN…!!!

5 1 vote
Article Rating
22.274 kez görüntülendi
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x