+90(542)390 50 70

Sosyal Medyada Biz}

TAVUK ÇADIRI FİYATLARI

Tavuk çadırı fiyatları ve Türkiye geneli tüm çadır çeşitleri kurulumları & ülkemizin içinde bulunduğu durumun tavuk çadırı fiyatları na olan etkisi.

TAVUK ÇADIRI FİYATLARI

     TAVUK ÇADIRI fiyatları olarak ele aldığımız bu yazımızı aşağıda belirteceğimiz Ülkemiz genelinde sıkça kullanılan diğer bazı ÇADIR başlıklarını da zeminimiz el verdiği ölçüde değinmeye çalışacağız.

      ÇADIR ‘ ın ülkemizde sıkça kullanıldığı alanların başında TAVUKÇULUK gelirken bununla birlikte ŞANTİYE ÇADIRI & DEPO ÇADIRI gelmektedir. Türkiye genelindeki Üretici ve Müşterilerimizi dikkate alıp BALKÜMES Firması olarak bizlere gelen talep ve siparişleri incelediğimizde BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇADIRI  ‘ nın yanı sıra  asıl talebin KÜÇÜKBAŞ HAYVAN ÇADIRI ( keçi ,koyun vs vs lerde ) daha çok olduğu bilinmektedir.

      TAVUK ÇADIRI FİYATLARI günümüz şartlarında ülkemizin içinde bulunduğu buhranda ve hiç bitmeyen maalesef ki birilerinin de bitirmeye niyetinin olmadığı aşikar olan hüsranlarla ve yanlış yönetimler neticesinde üretim yapan tüm sektörlerde olduğu gibi bizim sektörümüz de ziyadesiyle 😊 dış güçlerin oyunundan nasibini almış bulunmaktadır.

      TAVUK ÇADIRI FİYATLARI & TAVUK ÇADIRI SATIŞI açısından baktığımızda da böyle bir zaman ve böyle bir zeminde üretim yapan her kardeşim çok iyi bilir ki maalesef bugünün şartlarında iş & üretim yapmak çıplak ayakla ateşin – korun üzerinde yürümekten farksızdır. Ancak her ne olursa olsun bizler bu dünyada olduğumuz mühletçe nasıl ki tüketmek zorunda isek en az o kadar da üretmek zorundayız. Çünkü bize öğretilen öğretiler der ki, 9 günlük ömre 10 gün çalışmak gerek.

      Bu doğrultuda bizler bunca yılın bilgi birikim & tecrübeleri ışığında çok şeyler söylemek isteriz çok. Lakin neye yarar ki bizler şunun şurasında sadece 30 yılı aşkınca bir süredir TAVUK ÇADIRI sektöründeyiz. Kardaş bu halk bu millet bu ülkenin kurucusu olan GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ ü dinlememiş bizimi dinleyecek. GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ün birçok hayata yön veren her bir öğreti ve sözlerinden biri de ‘’üretmeden tüketmek köleliğe atılan ilk adımdır ‘’ diyeli yaklaşık 1 asır olmuş.

      Şimdi öz eleştiri yapıp bir bakalım; Biz bu ülkenin kurucusu olan ve bu ülkeyi silah arkadaşlarıyla birlikte hiçbir talepte bulunmadan bizlere emanet eden şahsa ihanet ve nankörlük etmekten başka ne yaptık. Yahu arkadaşlar geçen gün elektronik eşya satan bir mağazaya gittim, küçücük bir elektronik eşya ile birlikte kocaman kullanma kılavuzu verdiler elime. Eee , benim aklım fazla ermiyor , bu kadar küçük bir şeyi üreten kişi kocaman kullanma kılavuzu koymuş , ben ona uymak zorundayım da neden bu ülkenin kurucusunun kılavuzuna uymuyorum. Çok düşünmeliyiz.

     TAVUK ÇADIRI FİYATLARI olarak başladığımız yazımızı nereden alıp nereye getirdiniz dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak rahmetli OZAN ARİF ‘in de bir şiirinde dediği gibi ‘’ kör müsün diyorum hiç kızma affet, zıvanadan çıktım nedir bu gaflet. ‘’ Bilirsiniz ki bizler Türk Milliyetçisi olarak böyle köşe taşı olan kişilerin görüş ve düşüncelerine önem & ehemmiyet verip dikkat ve nazara almadığımız her adımın sonu hüsranla sonuçlanacağından hiç şüphe yoktur.

     Yine değerli Ozanımızın dilinden ‘’Arif olan boş laf yapmaz kardeşim , bir şiirle bu destan bitmez kardeşim ‘’ deyip zeminimizin de azaldığını gördüğümüz için siz değerli üretici ve müşterilerimizin affına sığınarak şimdilik bir paragraf açıp bu konuları diğer bundan sonra ki yazılarımızda ALLAH cc lühü nün bizlere vereceği imkanlar doğrultusunda elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce değinmeye çalışacağız ki bu her Türk vatandaşının zaten asli görevidir. Çünkü rahmetli ozanımızın da dediği gibi ‘’ burası TÜRKİYE bu isim buna gökten mi indi bedelse bedel ödendi. Bedeli binlerce kefensiz yatan şehit.’’

     TAVUK ÇADIRI FİYATLARI & TAVUK ÇADIRI SATIŞI olarak başladığımız ancak teknolojinin bizi burada durdurduğundan dolayı TAVUK ÇADIRI ve diğer çadırlar hakkında en kısa zamanda daha geniş ve kapsamlı bilgilendirme niteliğindeki paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğimizi belirtir ,tüm üretici ve müşterilerimize BALKÜMES ailesi adına hayırlı bol ve bereketli kazançlar diler saygılar sunarım.

                                                                                                 BEYTULLAH DUMAN

5 1 vote
Article Rating
119 kez görüntülendi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x